Obserwatorzy

poniedziałek, 25 października 2010

baktus i opaska

Koleżanka zamówiła sobie w czerwieni baktusa, opaska powstała z reszty. Kolor włóczki taki sobie, niestety trafiłam na mały wybór melanży czerwonych, może się spodoba?

sobota, 23 października 2010

Motowidło

Dziś mój mąż zrobił mi motowidło...jeszcze zostało kupić  mi zwijarkę i moteczki mi nie straszne.

środa, 20 października 2010

Tadam...

Dziś prezentuję wam chustę z cudownej włóczki zakupionej tu .

wtorek, 19 października 2010

Ptasie oczkaWłaśnie wrzuciłam na szpikulce moją chustę w wzór ptasich oczek, oprócz kilku błędów które zauważyłam to jestem zadowolona z efektu...ale to dzierganie było strasznie mozolne, ufff nareszcie skończone.

sobota, 16 października 2010

Baktus


Wzór chusty jest strasznie mozolny więc spróbowałam zrobić baktusa z nowej włóczki, której kolory mnie urzekły, a jest to Alize cashmira.Wstawiam też fotkę mojego psiaka, który uwielbia słodycze tak jak jego pani hihi...jemy paluszki, wiem, że bardzo brzydkiego nawyku go nauczyłam, ale tak nauczyłam go delikatności, bo zawsze chciał mi paluchy poodgryzać.

środa, 6 października 2010

Wyszukany wzór i rocznica ślubu...10!!!

Szukałam jakiegoś wzoru na mieszankę jedwabiu i merino i trafiłam na taki wzor na ravelry i mi się strasznie spodobał, ale jak to ja nie widziałam jak go ściągnąć i rozszyfrować i pomogły mi niezawodne e-dziewiareczki...
Dziś prezentuję wam próbkę tego co chce zrobić tylko jeszcze muszę udoskonalić te małe błędy które robię, jak wam się podoba?

Jeszcze wam pokażę co mama nam sprezentowała na 10 rocznicę ślubu, którą mamy jutro...przyznam się że się poryczałam jak to zobaczyłam.

poniedziałek, 4 października 2010

Szydełkowy kapelutek...

Efekt wczorajszego dnia, szydełko nr 3 trochę włóczki jeans YarnArtu, parę koralików i mój dzisiejszy nowy nabytek, czyli plastykowy łeb z peruką ...może makijaż jej zrobię?

niedziela, 3 października 2010

Tweedowy berecik

Piękna włóczka o nazwie HAMELTON TWEED 1 została przerobiona dziś na berecik z Vouga, trochę modyfikacji  i oto jest, już mi się podoba ...zużyłam 65g włóczki , drutki 3,5 mm i 4 mm, więcej zdjęć nie da się wrzucić bo chyba serwer obciążony.

sobota, 2 października 2010

Jesienna tunika

Zrobiona z Jeansu YarnArtu  na drutach 3,5 mm, zużyłam niecałe 30 dkg włóczki. szkoda że nie moge w niej chodzić, ale moje gabaryty nie prezentują się w niej ładnie niestety...