Obserwatorzy

poniedziałek, 22 listopada 2010

Sweter dla Marzeny

Bezszwowy sweter z kapturem i kieszonkami, wykonany na zamówienie, z włóczki Katia austral podwójną nitką na drutach 5 mm. Dzięki Violet z  zrobiłam pierwszy raz wykończenie metodą i-cord, muszę przyznać że doskonały sposób na brzegi. Zużyłam mnóstwo włóczki bo prawie 14 motów.

poniedziałek, 15 listopada 2010

Bąbelkowa chustaDwa motki mieszanki welny i akrylu, czyli 100g -250 metrów, druty nr. 4,5 i szydełko 5mm, trochę włóczki bąbelkowej  i 3 wieczory, efekt fajny i szybki.

niedziela, 14 listopada 2010

Tunika z magicaBył sweter jest tunika. Sweter nie był udany bo zjeżdżał z ramion więc został przerobiony na tunikę, szkoda że już nie ma tej włóczki w ofercie bo bym dokupiła motek na rękawy.

piątek, 5 listopada 2010

Pajęczyna

Zrobiona na drutach 10 mm!!!! ale jakoś to poszło, w każdym bądź razie szybko. Włóczka to Alize Angora Specjal, zużyłam 100g. Zastanawiałam się czy blokować to to czy zostawić, ale zaryzykowałam i nie żałuję.

poniedziałek, 1 listopada 2010

Ponczo Doro_theiSkończone, uprane i nawet kwiatuszki zrobiłam podobne, tylko inny warkocz, bo włóczka taka że i tak nie byłoby wiele widać. Włóczka to Himalaya Ultra Kasmir, druty 4,5 i zużycie około 35 dkg.