Obserwatorzy

czwartek, 26 stycznia 2012

Sernik japońskiPomimo tego, że się odchudzam to upiekłam dziś sernik japoński z tego blogu i robiłam go z duszą na ramieniu, ale wyszedł, a teraz się chłodzi...;o)

poniedziałek, 16 stycznia 2012

Kolejny......kominek, ale tym razem z włóczki Merino Lana  Grossy w pięknym kolorze fiołkowym którego niestety nie potrafiłam uchwycić. Druty te same co ostatnio, metraż ten sam co w poprzedniej włóczce, ale kominek wyszedł inny, dłuższy.


Muszę się też przyznać do tego, że od nowego roku zaczęłam znowu walkę z kilogramami, które po ostatniej diecie wróciły niestety ;o( mam już pierwsze efekty i jest mnie mniej o 4 kilo ;o). Teraz nie stosuje żadnych cudownych diet typu Dukan, tylko po prostu nie jem słodyczy i staram się wybierać tak potrawy by były zdrowsze niż zazwyczaj ;o).

czwartek, 12 stycznia 2012

Sweter na zamówienie

Dostałam włóczkę i fotkę sweterka i wzięłam się do dziergania, muszę przyznać, że efekt końcowy mnie zadowolił chociaż byłam sceptycznie nastawiona do tej robótki. Włóczka to akryl ze sklepu NKD,  pomimo tego, że akryl to nawet nawet...;o), druty 3,5 i 4 mm.

a na końcu fotka mojego psiaka z miną pod tytułem"jesz i mi nie dasz?"

piątek, 6 stycznia 2012

Kominek ażurowy

...a dokładnie ten zrobiłam z włóczki Debbie Bliss baby cashmerino w kolorze fioletowym, niecałe dwa motki i druty 4,5mm, 4 mm i 3,5 mm. Fajna i przyjemna robótka, a i włóczka milusia.

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Wyrabianie zapasów


Tak wygląda wytwór z jakiegoś puchatego akrylu nieznajomego pochodzenia...może jakieś dziecko lat 9 będzie to chciało założyć ;o)

Dziękuje wszystkim za życzenia i również wszystkim tu zaglądającym życzę wszystkiego dobrego w tym nowym roku!!!!!