Obserwatorzy

czwartek, 2 września 2010

Brzydactwo

Popełniłam taki sweterek z jednego kawałka z rękawami kimono i moje wyobrażenie było całkiem inne niż to co wyszło :( bo wyszło brzydactwo, które nawet nie wiem jak wykończyć. Doradźcie coś proszę bo szkoda mi tyle pracy której w niego włożyłam. Zrobiłam mały ściągacz na dole, ale nadaje się tylko do sprucia.

7 komentarzy:

Lucynka pisze...

Sweterek bardzo ciekawy,tylko ten ściągacz faktycznie jakby "nie tego".Myślę,że wystarczyłoby wykończyć brzegi szydełkiem,oczkami rakowymi i będzie super sweterek.Pozdrawiam cieplutko.

Anonimowy pisze...

Ja dla równowagi i przytłumienia pasków, tym granatowym zrobiłabym ścisły długi (20-25cm) ściagacz na dole i taki sam przy dekolcie. Nie wiem jak długie wyszły Ci rękawy, ale taż mozna wrzucić długi ściagacze. Wszystkie ściagcze po prostu 1 l na 1 p. W zeszłym sezonie zimowym, co prawda jednobarwne, ale takie kimonowe z długimi ściagaczami sweterki było bardzo modne, spróbuj tak ratować :-)

tkaitka pisze...

Myślę, że rada, by był ściągacz 1/1 to dobra rada.Kolor też bym zmieniła.Ale długość aż 20-25 cm? Nie wystarczy 7?Przy 20 mam już tunikę. To też jakieś rozwiązanie.
Sam układ pasków jest całkiem atrakcyjny.Kolor ściągacza zlewający się ze spódnicą lub spodniami nie podkreśla by tak linii bioder.
Ja wielokrotnie praktykowałam (z uwagi na swoją tuszę) takie robienie pasków. Ale nie doszywałam ściągacza.Wykończanie stanowiły te same paski, przy brzegu jednak przerabiane ściegiem ryżowym i od czasu do czasu robiłam skrócone rzędy, by nie było zbyt luźno na dole. Ale to tak na przyszłość.
Ładne są te Twoje paski! Zmień ściągacz na ciemniejszy. A może nawet na paseczkowy ale w inną stronę?Spróbuj na 20 oczkach.

CU@5 pisze...

Za radą Lucynki- ściągacze niepotrzebne. Bez nich odzyska charakter:) Pozdrawiam!

anabell pisze...

To nie jest brzydactwo, ale ja bym zrezygnowała ze ściągaczy i wykończyła szydełkiem, ciemną włóczką.
Miłego, ;)

makneta pisze...

Dodałabym ciemny golf i długie ściągacze przy rękawach, a na dole nie wiem sama, ale na pewno nie biały.

Barbara pisze...

duży granatowy golf granatowe ściągacze będzie super